Я зможу! Як стати бізнес супер-вумен в Україні

Повна зала успішних жінок  і амбітних дівчат. Топ розмова – як стати бізневумен, керувати інвестиційною компанією чи бути дієвим політиком з мінімальними стартовими можливостями. Дівчата, котрі подалися на однойменний проект від відомих українок отримають не лише натхненні промови, а й персональні поради при щирій розмові. Багатьом тут немає і вісімнадцяти, але ці юначки вже готують себе до благодійництва, соціальних проектів або політичної діяльності.

Дивіться: Як має виглядати паспорт українця. Нова серія виставок у ПінчукАртЦентрі.

Ментори планують працювати з тисячами українок. І не лише теа-а-тет, навпаки, виступати з промовою в університеті, проводити публічні лекції  для загалу. Головне, окрилити  якомога більше жінок.

Щоб отримати підтримку українських супер-вумен – варто зареєструватися на сайті проекту Я зможу і відзняти яскравий ролик про себе і свою мету. Найкращих і найактивніших точно відберуть. А далі ментори відшліфують їхні вміння та допоможуть досягти омріяного успіху в Україні.

 Бо ж США та Європа давно вже не сприймають жінок лише як домогосподарок. Вони ведуть за собою мільйони та надихають увесь світ.

Раніше ми писали про плюси і мінуси навчання вдома.

Вгору Вгору
Вверх