Як у Франції лікують рак: безкоштовно і безболісно

У Франції активно працюють спеціалізовані онкологічні центри, які розробляють і впроваджують нові методи діагностики і лікування раку.

Жителька Ліона Ґаель Лаффон каже, про свій діагноз – рак молочної залози дізналася майже півроку тому. В онкоцентрі Ліона вона пройшла курс традиційної хіміотерапії, радіотерапії і паралельно отримує підшкірні ін’єкціїp моноклональними антитілами. Вони руйнують пухлинні клітини, мінімально впливаючи на здорові.

Поєднанням хіміо та імунопрепаратів борються з більшістю видів раку. Нові методи терапії потребують чималих грошей. Тому, щорічно лише ліонський онкоцентр отримує з державного фонду понад 200 млн євро.

Дивітьсяв Охматдиті нарешті лікуватимуть рак на ранніх стадіях – обладнання є

Вартість лікування одного пацієнта на рік може сягати 150 тис євро. Найдорожчу онкотерапію відшкодовує державна  медстраховка, яку мають всі жителі Франції, громадяни і негромадяни.

Фонд страхування сплачує усі рахунки від початку хвороби: консультації із лікарями, обслуговування у шпиталі і медикаменти. На дослідницьку роботу онкоцентр має ще 30 млн євро. Це гранти і добровільні внески від організацій та приватних осіб.

Мільйони євро  на наукову роботу дають результа. Якщо до кінця зрозуміти, як імунотерапія діє на різні типи пухлин, то в майбутньому можна лікувати розширений рак без важкої хіміотерапії, впевнений доктор Кас’є.

До слова, вчені розробили розумні ліки від раку.

Вгору Вгору
Вверх