Як відзначають день добровольця на лінії розмежування

Контрольний пункт в’їзду та виїзду Майорськ. Один із трьох КПВВ в Донецькій області на якому щодня тисячі українців перетинають умовну лінію розмежування. За кілька кілометрів звідси вже окупована Горлівка. Бойовики так званої “ДНР” виставили в сірій зоні свій фейковий триколор. Наші військові зізнаються – очі він муляє, але ризикувати життям мирних мешканців не можуть, тож вогонь не відкривають.

Дивіться: Хочуть повоювати, ми готові дати відсіч – морпіхи Приазов’я.

Військові переконують – за потреби ворога є чим зустріти. Замість відведеного важкого озброєння жартома поставили на варті іграшкову гармату. На наших позиціях вона направлена в бік окупованої Горлівки.

Сьогодні українці відзначають день добровольця. В цьому підрозділі левова частка тих, хто взяв до рук зброю ще 2014-го. Один з них Гамлет. Чоловік досі в деталях пам’ятає як потрапив до війська. Гамлет зізнається – на війні бачив чимало, але найголовніше – саме тут знайшов справжній друзів.

Нагадаємо, окупаційні війська на Донбасі обмежили обстріли підконтрольної Україні території на період підготовки та проведення виборів президента РФ.

Вгору Вгору
Вверх