Як Захарченко нагороджує “втікачів” із звільнених ЗСУ сіл

Епіцентр протистояння на Донеччині з Приазов’я повернувся до околиць Авдіївки. З усього наявного піхотного озброєння та мінометів терористичні війська вночі обстріляли захисників цього міста. На світлодарській дузі бойовики вночі неоднократно гатили з мінометів в укріплення біля Луганського. Не припиняють обстрілювати і села, які нещодавно армійці взяли під український прапор. Цього разу реактивні гранати летіли по будинках Травневого.

Дивіться: Йдемо в православне російське право – чергова ганьба Захарченка.

Цілу пропагандистську діяльність донецькі бойовики розвели після того як села Травневе та Гладосово під Горлівкою взяли під контроль Києва. Тепер по місцевому телебаченню масово розповідають, як звідти тікають люди в захоплене бойовиками селище Гольмівське. І тепер, всім, хто втік, дають високу державну нагороду – цілий паспорт “ДНР”. Правда, що з цим папірцем, який не визнає жодна цивілізована держава світу, робити, не пояснюють.

Ну і про святкування Нового року у пседореспубліках. Відсутність роботи та гідних заробітків в окупованому Донецьку вирішили компенсувати масовими гуляннями. Ватажок Захарченко розпорядився всій псевдореспубліці не працювати аж 9 днів. З 30 грудня по 7 січня. Гулять так гулять.

До слова, у так званій “ДНР” повністю готові до обміну заручниками з українською стороною.

Вгору Вгору
Вверх