YES 2017: про що у Києві говоритимуть світові лідери

Сьогодні розпочинає роботу 14 щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії, яку через анексію Криму Росією перенесли до Києва.

Україна сьогодні на етапі найбільш стрімкого перетворення за всю історію існування. Однак, змінюється й світ. Чи зможе наша держава синхронізуватися із глобальними трансформаціями і стати прикладом для решти країн? – є однією з тем форуму.

Відкриє конференцію президент України Петро Порошенко. Серед спікерів цьогорічного форуму – екс-прем’єр Великобританії Девід Кемерон, колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен, філософ і письменник Бернар-Анрі Леві.

Свою увагу учасники конференції приділять і – геополітичному розподілу світової політики, захисту від кібернападів, міжнародній безпеці.

Дивіться: 1-й день YES 2017: виступи Порошенка, Керрі та Кемерона

У межах форуму запланована зустріч із молодими українськими реформаторами, презентації книг, дискусія з відновлення справедливості у Криму та на Донбасі. Колишній Держсекретар США Джон Керрі проведе у межах форуму в Києві  публічну лекцію.

Політика США – окрема тема форуму. В різні роки гостями зустрічі були екс-президент США Білл Клінтон, учасники минулих президентських перегонів – Хіларі Клінтон та Дональд Трамп.

68-й Держсекретар США Джон Керрі в рамках форуму проведе публічну лекцію Чи може дипломатія подолати виклики нового світу?, а його попередниця Кондоліза Райс зосередиться на енергетичній геополітиці та модеруватиме дискусію щодо українських змін.

Відкриють зустріч YES сьогодні в Києві на Бессарабському ринку всередині історичної будівлі 1912 року. Пленарні сесії відбудуться у Мистецькому Арсеналі.

Зазначимо, Факти ICTV вестимуть відео онлайн-трансляцію форуму Ялтинської Європейської Стратегії.

Вгору Вгору
Вверх