Життя на межі із погонею і перестрілками – дата виходу українського триллеру Межа

Український гостросюжетний триллер Межа, який  став справжнім відкриттям на фестивалі у Карлових Варах незабаром виходить на великі екрани. Гроші на фільм  виділяли різні європейські фонди та українське Держкіно.

Контрабандисти, перестрілки, погоні, неймовірний сюжет. Це історія про життя на межі.

Українсько-словацький фільм Межа – захопливий мікс кримінальної драми та бойовика. На фестивалі у Карлових-Варах стрічка взяла головний приз – Кришталевий глобус за кращу режисуру. Межу порівняли з такими легендарними стрічками як Хрещений батько та Клан сопрано. Цей фільм з перших кадрів затягує глядача у жорстокий світ кримінальних пригод та при цьому тут знайшлося місце для героїзму та віри в Бога.

У фільмі є певна містична складова. Там ціла сюжетна лінія, де герої через певні явища наче спілкуються з Богом та вищими силами.

Дивіться: Відродження українського кіно – новий рекорд, що залишив Захід позаду

Ну і який пригодницький екш без любовних перипетій. У стрічці є кілька відвертих сцен. Актриса, яка грала головну героїню зізнається, позувати  перед камерою оголеною непросто.

Головного злодія зіграв український актор Станіслав Боклан, відомий за ролями у стрічках Поводир та Незламна. Тут його герой – жорстокий мафіозі Крулл. Ще один український актор, який знявся у фільмі –  Володимир Геляс каже, працювати в українсько-словацькій стрічці було справжнім задоволенням, навіть у найскладніші моменти.

В Україні Межа виходить на великі екрани 16 листопада.

До слова, Факти ICTV писали про топ-5 фільмів жахів, які варто подивитися у п’ятницю 13.

Вгору Вгору
Вверх